Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Z našeho kování budete mít radost nejenom vy, ale i vaše pojišťovna


Zavoláme Vám


Bezpečnostní kování na dveře

Hlavní funkcí bezpečnostního kování (BK) je ochrana cylindrické vložky a zadlabacího zámku před násilným poškozením. Každé bezpečnostní kování  na dveře je opatřeno certifikací bezpečnosti a prochází testy NBU.
Zámečnictví Jakov A-Z prodává především české výrobky firem ROSTEX a ASSA ABLOY, které k ochraně vašeho majetku doporučuje většina pojišťoven. Ať již sháníte levné kování nebo luxusní kování, v zámečnictví Jakov Praha si vyberete z kvalitních produktů české výroby.

Jak vybrat bezpečnostní kování

Při výběru bezpečnostního kování je třeba přesně změřit rozteč mezi osou kliky a dírou pro vložku. Pokud kupujete rozetové bezpečnostní kování, rozteč není nutné určovat. Důležitý rozměr je tloušťka dveří, podle které lze ke kování dokoupit montážní sadu – tzv. prodloužení. Bezpečnostní kování je  nutné doplnit o vhodnou bezpečnostní cylindrickou vložku (bezpečnostní cylindrické vložky najdete zde).
Je nutné rozlišit, zda kupujete interiérové kování nebo kování na vchodové dveře – tedy bezpečnostní kování. Typickým znakem bezpečnostního kování je, že na vnější straně štítu kování nikdy nejsou vidět šrouby, kterými je bezpečnostní kování uchyceno ve dveřích.

V níže uvedených odkazech naleznete nejprodávanější typy bezpečnostního kování.
Dveřní bezpečnostní kování je vždy vyobrazeno dle varianty klika/klika nebo klika/madlo s provedením  různého tvaru kliky.

Bezpečnostní kování pro samozamykací zámky

Bezpečnostní kování s překrytem

Bezpečnostní kování bez překrytu

Bezpečnostní kování pro přídavné zámky

Bezpečnostní kování rozetové

Všechna námi prodávaná bezpečnostní kování splňují normu ČSN na kterou byly testovány. Lze je zakoupit u nás na prodejně, kde je máme v různé povrchové úpravě a barevném provedení skladem v těchto roztečích: 90 mm, 92 mm, 88 mm, 85 mm a 72 mm.

Rádi vám s výběrem bezpečnostního kování poradíme a v případě vašeho zájmu kování na dveře namontujeme.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,