Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB


Zavoláme Vám


Bezpečnostní kování a zámky

Bezpečnostní kování

Hlavní funkcí bezpečnostního kování (BK) je ochrana cylindrické vložky a zadlabacího zámku před násilným poškozením. Každé bezpečnostní kování  na dveře je opatřeno certifikací bezpečnosti a prochází testy NBU.
Zámečnictví Jakov A-Z prodává především české výrobky firem ROSTEX a ASSA ABLOY, které k ochraně vašeho majetku doporučuje většina pojišťoven. Ať již sháníte levné kování nebo luxusní kování, v zámečnictví Jakov Praha si vyberete z kvalitních produktů české výroby.

V níže uvedených odkazech naleznete nejprodávanější typy bezpečnostního kování.

Bezpečnostní kování pro samozamykací zámky

Bezpečnostní kování s překrytem

Bezpečnostní kování bez překrytu

Bezpečnostní kování pro přídavné zámky

Bezpečnostní kování rozetové

S výběrem vhodného bezpečnostního kování vám rádi poradí naši proškolení zaměstnanci a v případě vašeho zájmu kování na dveře také

Zadlabací zámky

Ke zvýšení kvality vašeho zabezpeční určitě přispívají svým dílem i dobře vybrané dveřní zámky a to buď zadlabací zámky, přídavné zámky, visací či zámky vrchní. U nás na prodejně koupíte zámky v různých povrchových úpravách, rozměrech a kvalitách. Mnohé z nich mají vysoké bezpečnostní hodnocení a protipožární atest.

Zadlabací zámek je zámek, který otevírá a zavírá dveře pomocí střelky zámku (tzv. jazýčku). Je nedílnou součástí každých dveří, do kterých je z boku uchycen dvěma šrouby. Po instalaci zadlabacího zámku do dveří můžeme tedy dveře zamknout a odemknout pomocí klíče, nebo cylindrické vložky.

Při výběru zadlabacího zámku je nutné znát rozteč zámku, jak hluboko lze zámek do dveří vložit a také výšku a šířku čelního štítku. Dalším důležitým rozměrem je tzv. osová vzdálenost (vzdálenost od čela zámku na střed otvoru pro vložku či klíč), označovaná výrobcem jako DORMAS. Nejpoužívanější druhy zadlabacích zámků mají od výrobce namontovánu střelku, která se dá otočením přizpůsobit pro pravé, nebo levé dveře.

Nejrozšířenější rozměry roztečí zadlabacích zámků jsou:
rozteč 90 mm
rozteč 72 mm
U plastových a hliníkových dveří je standardní rozteč 92 mm

Zadlabací zámky dělíme:

Na naší prodejně vám s výběrem zadlabacího zámku poradí naši proškolení zaměstnanci. V nabídce máme kvalitní české výrobky, ale i ověřené produkty  zahraničních výrobců.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – bezpečnostní vložky –  autoklíče – čipové systémy – SGHK – servis FAB – montáže – nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,