Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Vyříznou mi můj klíč všude? Proč ne? Chráněné profily, chráněné kartou

V prodejní síti se vyskytují různé klíče, včetně typů chráněných profilů klíčů. Tyto chráněné profily klíčů můžeme rozdělit do 3 základních kategorií.

  1. Zákaznický profil klíče: V tomto případě lze klíče vyrobit pouze u jednoho určeného zámečníka (většinou u toho, u kterého jste svůj chráněný profil zakoupili) po předložení jeho bezpečnostní karty. Zámečník má svoji vlastní evidenci, tento jeho chráněný profil je vyrobený pouze pro něj a nikdo jiný vám z tohoto profilu další kopie klíče nenařeže. Povinností zámečníka je nové kopie klíčů označit a evidovat.
  2. Volně prodejné klíče s bezpečnostní kartou: kopie těchto klíčů může vyrobit větší množství zámečníků, ale pouze po předložení bezpečnostní karty, která je přiložena k vložce.
  3. Speciální bezpečnostní klíče: klíče k takto chráněnému profilu lze vyrobit pouze po sepsání smlouvy přímo s výrobcem zámku (například FAB, EVVA, BKS…). Toto lze udělat pouze prostřednictvím prodejce, u kterého jste takto chráněný profil zakoupili. Klíče nejsou volně na trhu v distribuci a jsou vyráběny pouze po zaslání sjednaných údajů přímo ve výrobním závodě. Nelze je vyrobit v zámečnictví na počkání.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy – SGHK – servis FAB – montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,