Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Komfortní řešení pro 100 % kontrolu vstupů do vašich objektů.


Zavoláme Vám


Chytrý zámek ENTR

 

Zámek ENTR máme instalovaný u nás na prodejně, přijďte si ho vyzkoušet, více zde

 

Vytvořte ze svých obyčejných dveří „chytré dveře“

Užívejte si výhody chytrého zámku, který vám umožní ovládat vaše dveře přímo z vašeho chytrého telefonu, tabletu, pomocí dálkového ovládání, čtečky prstů, nebo kódové klávesnice. Elektronický zámek ENTR je instalován zevnitř vašich dveří, z venku tedy není viditelný. Nejsou potřeba žádné kabely, internetové připojení a ani mechanické zásahy do dveří. Jen vyměníte vložku a na ní nasadíte ENTR.

ENTR Boční
zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

 

Získejte větší bezpečí, pohodlí a kontrolu

ENTR je jednoduchým řešením, jak vylepšit vaše stávající dveře a jejich zámek. Díky kombinaci mechanické vložky ve 4 bezpečnostní třídě a moderní technologii systému ENTR získáte maximální bezpečnost, kontrolu a pohodlí při uzamykání vašeho domova. Přístupový systém máte k dispozici 24 hodin denně ve vašem telefonu, což vám dává neustálý přehled a možnost ovládání. Můžete nastavit přístupová práva pro konkrétní uživatele, nastavit konkrétní časy pro vstup, omezit počet vstupů a co víc, můžete odemknout pomocí webové aplikace, otisku prstu, bezdrátové klávesnice, či dálkového ovladače. Odemknout lze také pouhým přejetím prsty po bocích ENTRu, otočením hlavice ENTRu, nebo klasicky, klíčem.

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

 

 

 

 

 

 

 

Výhody elektronického zámku ENTR

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

zámek ENTR FAB ASSA ABLOY

 

ENTR webová aplikace je tu pro vás

S ENTR webovou aplikací můžete odemykat či zamykat vaše dveře přímo z vašeho chytrého telefonu, tabletu, či dalšího zařízení s technologií Bluetooth, což vám dává 24/7 přehled a možnost ovládání.

GooglePlay_logo
app-store_logo

 

 

ENTR bezdrátová klávesnice

Předdefinujte si až 20 různých kódů. Jakmile je kód nahrán do zařízení, budete schopni bezpečně ovládat vaše dveře. Velice jednoduché na instalaci a programování.

ENTR Klávesnice

zámek ENTR – klávesnice

 

ENTR čtečka otisků prstů

Čtečka otisků prstů vám umožňuje zadat až 20 různých uživatelských otisků. Samozřejmě je možné jí použít v kombinaci s bezdrátovou klávesnicí. Autorizace (časové povolení) je možné nastavit pro jednotlivé uživatele různě.

ENTR Čtečka prstů

zámek ENTR – čtečka otisku prstu

 

ENTR dálkové ovládání

Samostatný dálkový ovladač dokáže vaše dveře odemknout z uctivé vzdálenosti a to jak zvenčí, tak zevnitř vašich dveří. Velice jednoduchá instalace, či odinstalace. Každý systém ENTR je schopný pojmout až 20 dálkových ovladačů.

ENTR Dálkové ovládání_2

zámek ENTR – dálkové ovládání

 

ENTR nabíječky

Baterie instalované v jednotce ENTR jsou velice výkonné a ekologicky šetrné. Se dvěma možnostmi nabíjení – drátově a bezdrátově – můžete jednoduše a pohodlně udržet váš ENTR plně v chodu a to velice snadno. Při typickém používání (4 členná rodina) je četnost nabíjení po cca 3 – 4 měsících, ENTR se plně nabije přes noc.

ENTR Bezdrátová nabíječka

ENTR – bezdrátová nabíječka

ENTR Nabíječka

ENTR – nabíječka

 

Stáhněte si kompletní, aktuální návod, kompletní ceník a podívejte se na video s instalací ENTRu, video s nastavením ENTRu a video s návodem na bezdrátovou klávesnici.

Vyzkoušejte si ENTR u nás na prodejně!

Přijďte se nezávazně podívat, jak celý systém funguje. Máme vystavený plně funkční vzorek, který si můžete sami vyzkoušet. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše případné dotazy.

Adresa naší prodejny je Freyova 12, 190 00 Praha 9, 150 metrů od stanice Vysočanská, kam se dostanete metrem, autobusem, i tramvají. A samozřejmě u nás zdarma zaparkujete i svým automobilem.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,