Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Zabezpečte se originály, ne napodobeninami. U nás koupíte pouze kvalitní a originální výrobky


Zavoláme Vám


Čipování

U nás na provozovně Vám vytvoříme systém otevírání a přístupů do dveří pomocí čipů a čipových karet.

Podle požadavků uděláme čipový systém pro vchodové dveře, nebo pro vás vytvoříme kompletní návrh pro čipový přístup ke všem dveřím v domě s různými přístupovými právy.

Díky zašifrování čipů pomocí Kaba aplikace je zajištěná ochrana proti kopírování čipů v klíčových službách i v případě, že by technologie Mifare byla v budoucnu překonána.

Dále přiděláváme kopie samostatných čipů na počkání přímo u nás na pobočce.

C-lever – chytrá klika

Toto mechatronické kování je vysoce uživatelsky přátelské a vyznačuje se nadčasovým designem a kompaktními rozměry. Elektronika integrovaná v kování rozpozná bezdotykově klíče (čipy), karty nebo jiná média. Pokud je elektronikou přečteno oprávněné médium, je vnější klika motoricky propojena po dobu pěti sekund a dveře mohou být otevřeny. Pomocí časových funkcí TimePro může být naprogramován nadřazený časový profil, např. v průběhu pracovní doby lze dveře otevřít i bez nutné identifikace. Legic-čip navíc umožňuje další využití v oblasti docházkových systémů, registrací apod.

Prostřednictvím bezdotykového probuzení elektroniky a přečtení čipu nebo karty je použití obzvláště jednoduché a provozně bezpečné. Povolený nebo odepřený přístup je uživateli jednoduše opticky a akusticky signalizován.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,