Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Mějte náskok před zloději se systémem BKS. Jsme obchodní zástupci GU-BKS


Zavoláme Vám


Autorizovaný servisní partner GU-BKS

_

Vlastní profily klíčů pro vložky GU-BKS

Od roku 2016 se naše firma stala oficiálním servisním partnerem společnosti GU-BKS a disponujeme vlastním chráněným zákaznickým profilem, který je ošetřen patentem, což znamená, že klíče lze přidělat pouze na naší provozovně po předložení naší bezpečnostní karty, viz foto.

Bezpečnostní karta Jakov A-Z

Bezpečnostní karta Jakov A-Z

Chráněné klíče jsou Vaše garance proti neoprávněnému zkopírování vašeho originálního klíče.

Jestliže chcete mít jistotu, že si Váš klíč nikdo nezkopíruje, zvažte koupi bezpečnostní vložky s chráněným profilem klíče. Takto chráněný klíč si můžete nechat zhotovit pouze u nás a to po předložení bezpečnostní karty, která je součástí balení.

Určitě u Vás někdy nastala situace, že jste, například před odjezdem na dovolenou, poprosili sousedy či rodinné příslušníky, ať vám zalévají květiny, nebo jste měli doma na práci nějakou firmu. V tom případě jste jim  museli  zapůjčit klíč od vašeho bytu, či domu. Nebo jste majitelem firmy a klíče od firemního objektu mají Vaši zaměstnanci. Pokud však zaměstnanec ukončí pracovní poměr a vrátí Vám klíče, nemůžete mít jistotu, že si nenechal vyrobit kopie těchto klíčů. Asi nemá cenu popisovat, co vše může následovat, pokud nemáte nad počtem klíčů k objektu kontrolu. Dle statistik dochází k vloupání do bytů, domů, či jiných objektů pomocí neoprávněného kopírování klíčů až ve 40% případů. Chraňte proto svůj majetek.

Technický popis vložek GU-BKS
Podívejte se na rozdíly v konstrukci jednotlivých vložek, jejich technické parametry a množnosti použití – více zde

Systém generálního klíče před expedicí pro zákazníka

Elektronické cylindrické vložky SE s knoflíky

Flexibilní a perfektně kombinovatelné: Elektronické cylindrické vložky SE s knoflíkem můžete zkombinovat s každým mechanickým systémem zamykání. Proto se také optimálně hodí jako dovybavení, zvyšující bezpečnost a pohodlí při odemykání. Vysoká energetická úspornost systému umožňuje velmi vysoký počet spínacích cyklů na použitou standardní baterii. To u systémů napájených bateriemi trvale činí rozhodující rozdíl, protože tak lze trvale udržovat provozní náklady na velmi nízké úrovni.

G-U Secury AUTOMATIC

Vícebodový samozamykací zámek – kvalitní zabezpečení domů a vchodů

Zámek je ovládán cylindrickou vložkou a uzamyká dveře na několika místech najednou.
Po zavření dveří dojde k automatickému zajištění třemi západkami (každá o délce 20 mm), které zajedou do protikusů v rámu dveří. Tyto západky jsou zajištěny proti odtlačení. Po stisknutí kliky se západky opět uvolní a odjistí. Při zamčení dveří klíčem se dveře ještě navíc zajistí zámkovou západkou, což je celkem čtvrté jištění. Zároveň dojde k aretaci kliky.
Tak jednoduše, jak se vaše dveře uzamknou, tak snadno je můžete jen vy znovu otevřít. Zvenku dveře otevřete otočením klíčem v cylindrické vložce, zevnitř snadno a lehce klikou.
Radost ze zámku budete mít nejen vy, ale i vaše pojišťovna.

V naší nabídce jsou také různé druhy lištových a samozamykacích zámků, atypické rozměry cylindrických vložek, dveřní zavírače a mnoho dalšího sortimentu GU-BKS.

Navštivte nás na naší prodejně Freyova 12, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 602 355 683 či emailem jakov@jakov.cz
Obsah,