Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Co je bumping

Bumping – Dynamická metoda otevírání

Starší typy vložek se dají otevřít pomocí speciálního klíče, aniž by na níich byly patrné známky poškození. Tím, že nelze prokázat překonání zámku, budete těžko uplatňovat škody na pojišťovně. Z tohoto důvodu doporučujeme pořizovat vložky s vyšší bezpečnostní ochranou a vždy kombinovat několik bezpečnostních prvků dohromady. Staré zámky a použité vložky bez přidaných ochranných prvků nejčastěji podléhají tomuto způsobu nedovoleného vniknutí.

Nejúčinnější ochrana proti tomuto vniknutí do bytu je pořízení vložek ve  3. a 4. bezpečnostní třídě, které jsou proti této metodě testovány.

JAK ZLODĚJ PŘEKONÁ ZÁMEK

Co je bumping ?

Co je bumping ?

Zloděj zasune do cylindrické vložky speciální klíč – polotovar, který je zpravidla vybroušený na univerzální – krajní pozici stavítek. Následuje nacvičený dynamický úder do klíče, který může následně seřadit stavítka ve vložce do stejné roviny a tím dojde k odjištění a otevření dveří. Tato metoda však nefunguje vždy a je použitelná pro vložky nižší bezpečnostní třídy. Je dobré si zkontrolovat, zda doma nemáte ve vašich dveřích starší typ vložky,  která není chráněna proti této metodě nedovoleného otevírání.

Pokud si nejste jisti, zda máte ve dveřích kvalitní vložku, přijďte s klíči do naší provozovny a naši proškolení, certifikovaní pracovníci vám rádi zkontrolují podle klíče bezpečnost vaší vložky a popřípadě doporučí kvalitní řešení.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,