Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Co je to systém SGHK?

Systém generálního a hlavního klíče – Univerzální klíč

Systém generálního a hlavního klíče (dále jen SGHK) tvoří speciální vzájemné kombinace uzávěrů klíčů, vložek a zámků, které snižují celkový potřebný počet klíčů. Díky možnosti použití generálního klíče, pomocí kterého lze velmi rychle odemknout všechny zámky a provést rychlý zásah, lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích (požár, atd.).

U všech vložek a zámků systému je použita řada speciálních profilů, které se mohou mezi sebou kombinovat a jsou zcela odlišné od profilů sériově vyráběných vložek a zámků. Tyto speciální překryté profily, případně přídavné boční uzávěry, jsou konstruovány proti vyhmatání planžetou a doporučuje se jejich použití s bezpečnostními štíty.

Výroba systémů generálního a hlavního klíče je pouze zakázková. Systém může obsahovat několik, ale i desítky kusů zámků, podle zadání kompetencí. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele SGHK a na základě bezpečnostních pravidel, která si sám určí. Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel.

Příklad: děti mají klíče, které neumožňují přístupu do skladu čisticích pomůcek, tchyni si nepustíte do ložnice (až vám o dovolené přijde zalít květiny), listonoš se dostane jenom za vrátka ke schránce.

Příklad 2: viz obrázek

sghk_lide

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,