Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Funkce samozamykacího zámku

V poslední době se značně zvýšil zájem o samozamykací zámky. Tyto zámky osazené do vchodových dveří fungují tak, že pouhým zavřením dveří se dveře nejen zavřou, ale zároveň i uzamknou.

Primárním využitím samozamykacích zámků jsou vchodové dveře bytových domů a kancelářských budov. Největší výhodou, jak již plyne z názvu, je funkce samozamčení při zavření dveří. Tento zámek tedy zajistí neustále zamčené dveře a velmi snadno tak vyřešíte neoprávněné vstupy do objektů.

Tyto zámky jsou vhodné pro téměř jakýkoli typ dveří. Samozamykací zámek plní, v kombinaci s vhodným typem kování, panikovou funkci, která je vhodná zejména do budov s vyšším pohybem osob.

Samozamykací zámky se dodávají jak v mechanické, tak i v elektronické podobě, a to ve všech rozměrech. Velkou výhodou elektronického samozamykacího zámku je možnost otevírání dveří např. z bytu nebo jiných prostor v budově, kdy je zámek napojen na rozvod zvonků. Dále elektronický samozamykací zámek přináší možnost přístupu nejen klíčem, ale i čipem nebo kartou.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,