Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

A s klíči přijďte také
rovnou k nám!


Zavoláme Vám


Klíče a autoklíče

Potřebujete vyrobit duplikát klíče od domovních dveří? A nebo vyrobit speciální klíč od 100 let starého kostelního zámku? Jeden kus nebo třeba 50 ks? Pak jste na správné adrese.

Výroba klíčů

Naše provozovna je vybavena nejmodernějšími stroji řízenými počítači s laserovou optikou, na výrobu všech druhů klíčů. Software těchto strojů umí mimo jiné vyhodnotit opotřebení vašeho staršího klíče a to poté u následující kopie eliminovat. Dále také umíme dle vašeho požadavku označit  hlavu klíče textem, číslicí nebo značkou.

Nechte si zkontrolovat klíče u profesionálů – akce „Bezpečné klíče

Výroba čipů

Přiděláváme kopie samostatných čipů na počkání přímo u nás na pobočce. 

kopie a přidělávání čipů

kopie a přidělávání čipů

Výroba autoklíčů

Naše firma se výrobou klíčů a speciálně autoklíčů zabývá již od samého počátku naší existence a to od roku 1993. Od této doby usilovně pracujeme na tom, abychom nabízeli našim zákazníkům stále lepší kvalitu, profesionalitu a komplexnost služeb a produktů. V současné době jsme vybaveni tak, že vyrobíme autoklíče pro většinu běžných osobních automobilů a motocyklů.

Autoklíče s čipem

Od roku 1995 je běžnou součástí klíče tzv. čip. Tímto je automobil chráněn nejen mechanickým blokováním, ale i elektronickou ochranou, která zabraňuje neoprávněnému nastartování vozidla.

Na naší provozovně jsme schopni zjistit přesný typ čipu ve vašem autoklíči a na základě těchto údajů vyrobit další kopie čipového klíče na většinu aut.

Jsme vybaveni diagnostikou na zjištění přesného druhu čipu ve vašem autoklíči (čip s pevným kódem a čip s plovoucím kódem – tzv. krypto čip).

Jsme schopni vyrobit 99% autoklíčů, obraťte se na nás, rádi vám zdarma poradíme.

DOPORUČUJEME
pro případ nouze si k vašemu autu vždy opatřete druhý klíč. Nepokažte si tím třeba svou dovolenou. Aby jsme vám mohli náhradní autoklíč vyrobit, potřebujeme znát značku auta a rok jeho výroby.

Speciální klíče, vyrobené dle přineseného originálu

 Další výroba klíčů

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč

 
Obsah,