Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi. Změna


Zavoláme Vám


Gravírování

Činnost naší firmy jsme od začátku roku 2016 rozšířili o gravírování a výrobu dveřních štítků, psích známek, firemních cedulí a značení předmětů dle přání našich zákazníků.

V naší provozovně Vám rádi poradíme s návrhem a umístěním grafiky na požadovaný štítek, vymyslíme vtipné aranžmá či text k určité příležitosti, včetně obrázků nebo loga. Vše vytvoříme na místě tak, aby jste byli s výsledkem maximálně spokojeni. Poradenství a zpracování je zdarma.

Pro výrobu štítků a jejich následné gravírování používáme kvalitní materiály, určené buď pro exteriéry nebo interiéry.

Gravírujeme do různých materiálů jako je plast, hliník, mosaz, eloxovaný hliník, dřevo, plexisklo, sklo, papír, nebo také označíme vámi donesené předměty. Vše gravírujeme přímo u nás na provozovně.

Pro gravírování používáme buď frézku nebo diamantový hrot.

Text či obrázek následně můžeme vybarvit dvousložkovou barvou dle přání zákazníka. Diamantovým hrotem je možné rýt a vytvářet obrázky a jemné texty.

Ukázky naší práce najdete zde ve fotogalerii

Gravírujeme přímo u nás na provozovně.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,