Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Nechte si zkontrolovat klíče u profesionálů

Víte, jak máte zabezpečený vchod do bytu či domu? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda vložka ve vašich dveřích dostatečně ochrání váš majetek za dveřmi? A jestli vůbec vyhovuje požadavkům pojišťovny? Většina lidí začne zabezpečení dveří řešit ve chvíli, kdy je již pozdě. Přitom ve většině případů odolná cylindrická vložka zabrání násilnému vniknutí.

Pokud si nejste jisti, jakou bezpečnostní třídu splňuje vaše cylindrická vložka, navštivte naše zámečnictví a nechte si ZDARMA v rámci akce Bezpečné klíče zkontrolovat klíče od bytu.

Zkušený odborník podle klíče pozná, jakou bezpečnostní třídu splňuje cylindrická vložka, která se klíčem zamyká, jaké je její stáří, zda k ní existuje bezpečnostní karta a jestli má platnou certifikaci.

Jaká cylindrická vložka je vhodná do vchodových dveří bytu či domu?

Víte, kdy je nutné vyměnit cylindrickou vložku?

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,