Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Proč má kování překryt?

Kování s překrytem výrazně zvyšuje bezpečnost a ochranu vložky, zejména proti odvrtání, vyplanžetování a vylomení. Při koupi tohoto kování je však nutné velmi dobře změřit velikost (délku) vložky. (Jak správně změřit vložku uvádíme zde.) Překrytí je vysoké zhruba 1 cm, a jestliže by pod ním byla vložka schovaná příliš hluboko, nepodaří se Vám klíč při odemykání dostatečně zasunout (až na doraz) a neodemknete zámek. Pokud by naopak byla vložka příliš dlouhá, opřela by se o překrytí a kování by buď nešlo namontovat, nebo by nebylo možné otáčet klíčem.

Do kování s překrytem je tedy možné použít bezpečnostní vložku, která nemá odolnost proti odvrtání.

Pokud se rozhodnete pro instalaci bezpečnostního kování bez překrytu, je nutné kvůli Vaší bezpečnosti a také z důvodu pojištění dokoupit velmi kvalitní bezpečnostní vložku odolnou proti odvrtání.

 

Bezpečnostní kování ROSTEX

Bezpečnostní kování ROSTEX

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,