Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Samozamykací zámky Assa Abloy – BERA

Zámky BERA – rozteč 90 mm a 92 mm –  mají atest na protipožární odolnost 30 minut

SAMOZAMYKACÍ ZÁMKY ASSA ABLOY – BERA

Mezi nejvíce prodávané typy patří:
elektromechanické zámky BERA typ SZLE pro kování klika/klika – ovládání závory klikou – nutný dělený čtyřhran
mechanické zámky – typ Bera SZ pro kování klika/madlo ovládání závory pouze s použitím klíče, používáme nedělený čtyřhran

BERA SZLE 92

Elektrický impulz na elektromagneticku cívku zaaretuje pohyblivý mechanismus v zámku a vnější klika je plně funkční pro otevření dveří. Není-li udělen elektrický impulz (buď z tlačítka telefonu, nebo kódovacího zařízení), klika zámku je sice pohyblivá, ale dveře nelze otevřít. Na vnitřní straně je použit systém panik. Pouhým stiskem kliky je zámek odemčen a dveře jsou otevřeny bez použití klíče. Funkce panik se používá především pro nouzové východy. Po zavření je zámek vždy dvoubodově uzavřen. Vhodné zejména do bytových domů, ve kterých je více bytových jednotek a nemůžete „naučit“ nájemníky, aby uzamykali vchodové dveře.

BERA SZ 92

Po uzavření je střelka zámku zatlačena o protiplech do zámku a automaticky dojde k vysunutí závory a dveře jsou ve stavu zamčeno.
Mechanický zámek BERA SZ92 je pravo-levý, pozor – u kování je třeba kvůli bezpečnostním šroubům určit jeho L nebo P orientaci.

Kování:
Provedení – vnější madlo a štít s bezpečnostní, 3 mm výstuhou proti odvrtání.
Povrchová úprava – celý štít je lesklý chrom, nebo titan, broušený chrom, nebo titan je pouze na rovných plochách štítu. Vnější štít je spojen s vnitřním štítem kování přes samozamykací zámek ve 3 bodech, čímž se výrazně zvýší odolnost proti vloupání v místě uzamčených dveří.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,