Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Trhají Vám svazky klíčů kapsy? Máme jednoduché řešení!


Zavoláme Vám


Sjednocení zámků na společný uzávěr

 

Známé také pod zkratkou SU (společný uzávěr).

Chcete-li mít pouze jeden klíč, kterým odemknete více zámků, musíte si u nás nechat tyto zámky sjednotit na stejný uzávěr klíče. Poté bude možné všechny zámky odemknout jedním klíčem. Je možné sjednotit společně cylindrické vložky, visací zámky a také přídavné vrchní zámky. Vhodnost zámků pro sjednocení je nutné konzultovat v odborném servisu, kde je třeba vybrat potřebný profil klíče tak, aby šel zasunout do všech Vámi požadovaných zámků. Poté je možno zámky sjednotit na tento profil klíče.

Po sjednocení již nebudete muset nosit objemný svazek klíčů, ale jedním klíčem odemknete současně například branku, vchod, garáž, dílnu, sklep, … vložky, visací a přídavné zámky.

Standardně sjednocujeme cylindrické vložky od výrobců GU-BKS, EVVA, FAB, Mul-T-Lock, po domluvě pak i vložky od dalších výrobců.

 

sjednocení vložek FAB a visacích zámků na jeden klíč

sjednocení vložek FAB a visacích zámků na jeden klíč

V prodeji jsou  běžně sjednocené vložky FAB100 (2.bezp.třída) pod názvem FAB TRIO100 a také vložky FAB200 (3.bezp.třída) pod názvem FAB TRIO200.

Dále je možné zakoupit sjednocené vložky FAB100 a visací zámek FAB 80H/52 (vše ve 2. bezp. třídě) pod názvem FAB TRIO COMBI

Všechny tyto výrobky máme skladem a rádi vám  pomůžeme s výběrem jednotlivých vhodných  vložek pro sjednocení na naší provozovně.

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,