Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Při výrobě systémů používáme pouze originální díly.


Zavoláme Vám


Systém generálního klíče – Univerzální klíč

Systémy generálních a hlavních klíčů (dále SGHK) tvoří speciální kombinace uzávěrů klíčů, vložek a zámků, které snižují celkový potřebný počet klíčů. Díky možnosti použití generálního klíče, pomocí kterého lze velmi rychle odemknout veškeré zámky a provést rychlý zásah, lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích (požár, atd.).

Pro výrobu systémů SGHK používáme vlastní chráněné profily.

Výroba systémů generálního a hlavního klíče je pouze zakázková. Systém může obsahovat jeden, ale i tisíce kusů zámků, podle zadání kompetencí. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele SGHK a na základě bezpečnostních pravidel, které si sám určí. Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel.

Proč vybavit objekt SGHK?

 

Připravený systém generálního klíče před expedicí pro zákazníka

Princip systému generálního klíče

Spočívá v konstrukci vložek, které mohou být odemykány několika různými klíči. Takový systém, je-li správně navržen, velmi výrazně snižuje celkový počet klíčů nejen v podnicích, institucích, ale i v menších objektech včetně rodinných domů. V projektu lze navrhnout tzv. hlavní klíče, kterými lze odemknout všechny vložky určité skupiny dveří dle určených kompetencí.Stejně tak jako klasické vložky je možné systém generálního klíče aplikovat na visací zámky. Jeden klíč tak může otevírat více visacích zámků – například generální klíč pro šatny apod. Nejčastějí je toto provedení poptáváno u visacích zámků FAB.

V systému se vždy projektuje tzv. generální klíč, jenž odemyká veškeré zámky (vložky) objektu. Klíč, který odemyká pouze jeden zámek (vložku), nazýváme klíčem vlastním.

sghk_lide

Systém generálního klíče – SGHK

 

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,