Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Chránit majetek druhých mohou jen silní – Jakov A-Z


Zavoláme Vám


Vlastní bezpečnostní profily

Vlastní bezpečnostní profil klíče + SGHK = dokonalé zabezpečení

V oblasti zabezpečení nabízí naše firma vlastní chráněné profily klíčů pro vložky od výrobců FAB a GU-BKS. Tyto vložky a klíče jsou vhodné zejména pro uzamykání bytů, domovních vchodů, pensionů, či firem. Další kopie klíčů vyrobíme výhradně v naší provozovně, po předložení naší bezpečnostní karty a to na přesných elektronicky řízených strojích s laserovou snímací optikou.

FAB Dezmo

Náš elektronický, softwarově řízený stroj s laserovou snímací optikou na řezání klíčů – FAB Dezmo

Toto řešení s výhodou doporučujeme všude tam, kde chcete mít trvalou kontrolu nad počtem vyrobených klíčů, tzn. zamezení nežádanému kopírování od např. nájemníků, zaměstnanců, hostů atd…

Vlastní bezpečnostní profily klíčů pro vložky FAB

Již 25 let  jsme servisním partnerem české firmy FAB – Assa Abloy. Disponujeme desítkou vlastních chráněných profilů pro  klíče JAKOV, které se vyrábí na zakázku pouze pro naší firmu JAKOV A-Z v dílnách  FAB Rychnov nad Kněžnou. Tyto bezpečnostní klíče mají jedinečný speciální profil a jejich další kopie vyrobí pouze naše firma po předložení bezpečnostní karty (viz. foto). Vyšší ochrana klíče proti neoprávněnému kopírovaní.

Na základě toho vyrábíme přímo u nás na provozovně i velmi náročné systémy SGHK, což využívají zejména bytová družstva, SVJ a státní instituce.

 

Vlastní profily klíčů pro vložky GU-BKS

Od roku 2016 se naše firma stala oficiálním servisním partnerem společnosti GU-BKS a disponujeme vlastním chráněným zákaznickým profilem, který je ošetřen patentem, což znamená, že klíče lze přidělat pouze na naší provozovně po předložení naší bezpečnostní karty, viz foto.

Prodej vložek, přestavba a servis cylindrické vložky,  prodáváme prodloužené cylindrické vložky, montáže vložek do dveří, sjednocení vložek na jeden klíč
Poradíme, jaká je správná vložka do dveří
Vložky do dveří za maloobchodní a velkoobchodní ceny
Zámečnictví Praha Jakov A-Z
Obsah,