Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

A s klíči přijďte také
rovnou k nám!


Zavoláme Vám


Výroba klíčů, čipů a autoklíčů

Potřebujete vyrobit duplikát klíče od domovních dveří? A nebo vyrobit speciální klíč od 100 let starého kostelního zámku? Jeden kus nebo třeba 50 ks? Pak jste na správné adrese.

Naše provozovna je vybavena nejmodernějšími stroji řízenými počítači s laserovou optikou, na výrobu všech druhů klíčů. Software těchto strojů umí mimo jiné vyhodnotit opotřebení vašeho staršího klíče a to poté u následující kopie eliminovat. Dále pak například umíme dle vašeho požadavku označit hlavu klíče textem, nebo značkou.

Nechte si zkontrolovat klíče u profesionálů – akce „Bezpečné klíče

Výroba čipů

U nás na provozovně Vám vytvoříme systém otevírání a přístupů do dveří pomocí čipů a čipových karet.

Podle požadavků uděláme čipový systém pro vchodové dveře, nebo pro vás vytvoříme kompletní návrh pro čipový přístup ke všem dveřím v domě s různými přístupovými právy.

Díky zašifrování čipů je zajištěná ochrana proti kopírování čipů v klíčových službách i v případě, že by technologie Mifare byla v budoucnu překonána.

Dále přiděláváme kopie samostatných čipů na počkání přímo u nás na pobočce. 

Výroba autoklíčů

Naše firma se výrobou klíčů a speciálně autoklíčů zabývá již od samého počátku naší existence a to od roku 1993. Od této doby usilovně pracujeme na tom, abychom nabízeli našim zákazníkům stále lepší kvalitu, profesionalitu a komplexnost služeb a produktů. V současné době jsme vybaveni tak, že vyrobíme autoklíče pro většinu běžných osobních automobilů a motocyklů.

Autoklíče s čipem

Od roku 1995 je běžnou součástí klíče tzv. čip. Tímto je automobil chráněn nejen mechanickým blokováním, ale i elektronickou ochranou, která zabraňuje neoprávněnému nastartování vozidla.
Na naší provozovně jsme schopni zjistit přesný typ čipu ve vašem autoklíči a na základě těchto údajů vyrobit další kopie čipového klíče na většinu aut.
Jsme vybaveni diagnostikou na zjištění přesného druhu čipu ve vašem autoklíči (čip s pevným kódem a čip s plovoucím kódem – tzv. krypto čip).
Jsme schopni vyrobit 99% autoklíčů, obraťte se na nás, rádi vám zdarma poradíme.

I toto „auto“ od nás odjelo s novým, načipovaným klíčem.

DOPORUČUJEME
pro případ nouze si k vašemu autu vždy opatřete druhý klíč. Nepokažte si tím třeba svou dovolenou. Abychom vám mohli náhradní autoklíč vyrobit, potřebujeme znát značku auta a rok jeho výroby.

 Speciální klíče, vyrobené dle přineseného originálu

Další výroba klíčů

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,