Obsah,


Zabezpečení objektů, výroba klíčů a autoklíčů

FAB

A s klíči přijďte také
rovnou k nám!


Zavoláme Vám


Výroba klíčů a autoklíčů

Potřebujete vyrobit duplikát klíče od domovních dveří? A nebo vyrobit speciální klíč od 100 let starého kostelního zámku? Jeden kus nebo třeba 50 ks? Pak jste na správné adrese.

Naše provozovna je vybavena nejmodernějšími stroji řízenými počítači, na výrobu všech druhů klíčů. Software těchto strojů umí mimo jiné vyhodnotit opotřebení vašeho staršího klíče a to poté u následující kopie eliminovat. Dále pak umíme například označit hlavu klíče textem, nebo značkou, dle vašeho požadavku.

 

 

 

Výroba autoklíčů

Naše firma se výrobou klíčů a speciálně autoklíčů zabývá již od samého počátku naší existence a to od roku 1993. Od této doby usilovně pracujeme na tom, abychom nabízeli našim zákazníkům stále lepší kvalitu, profesionalitu a komplexnost služeb a produktů. V současné době jsme vybaveni tak, že vyrobíme autoklíče pro většinu běžných osobních automobilů a motocyklů.

Autoklíče s čipem

Od roku 1995 je běžnou součástí klíče tzv. čip. Tímto je automobil chráněn nejen mechanickým blokováním, ale i elektronickou ochranou, která zabraňuje neoprávněnému nastartování vozidla.

Na naší provozovně jsme schopni zjistit přesný typ čipu ve vašem autoklíči a na základě těchto údajů vyrobit další kopie čipového klíče na většinu aut.

Jsme vybaveni diagnostikou na zjištění přesného druhu čipu ve vašem autoklíči (čip s pevným kódem a čip s plovoucím kódem – tzv. krypto čip).

Jsme schopni vyrobit 99% autoklíčů, obraťte se na nás, rádi vám zdarma poradíme.

 

 

Další výroba klíčů

 

 
Obsah,