Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Máte problém s nezvanými hosty do domu, máme řešení, jak tomu zamezit!


Zavoláme Vám


Zabezpečení bytových domů

Zámečnictví Praha Jakov A-Z

V současné době je ze strany vlastníků domů /zejména SVJ, Bytová družstva a pod./ požadavak na zkvalitnění dohledu nad přístupem do objektů, kde je více majitelů byt.jednotek a zejména zamezit vstupu nežádoucích osob do objektu přes vstupní dveře. Zde nabízíme několik možností řešení, jak toto co nejvíce eliminovat..

Především osazení vstupních vchodových dveří kvalitním zámkem s kováním se zamozamykací funkcí a současně vhodným dveřním zavíračem. Samozamykacích zámků dnes existuje několik verzí, od mechanických po elektronické,  či elektromechanické. Vždy je potřeba vycházet ze stávající konstrukce dveří či zámku a na tento stav navrhnout co nejefektivnější řešení. Dalším krokem je osazení zámku vhodnou zámkovou vložkou s chráněným profilem, aby se zamezilo nežádoucí kopírování klíčů a to na různých kopírkách a tím ke znehodnocování užitých cylidrických vložek. Dále také ke ztrátě kontrole majitele objektu nad počtem vyrobených duplikátů.

Na základě vašeho požadavku navrhneme přijatelné funkční řešení, za přiměřenou cenu. Vždy je po prohlídce namístě /tato počáteční je zdarma/ zpracována cenová nabídka na konkrétní zakázku.

Samozamykací zámek BERA

Samozamykací zámek BERA

G-U Secury AUTOMATIC

Vícebodový samozamykací zámek – kvalitní zabezpečení domů a vchodů

Zámek je ovládán cylindrickou vložkou a uzamyká dveře na několika místech najednou.
Po zavření dveří dojde k automatickému zajištění třemi západkami (každá o délce 20 mm), které zajedou do protikusů v rámu dveří. Tyto západky jsou zajištěny proti odtlačení. Po stisknutí kliky se západky opět uvolní a odjistí. Při zamčení dveří klíčem se dveře ještě navíc zajistí zámkovou západkou, což je celkem čtvrté jištění.
Tak jednoduše, jak se vaše dveře uzamknou, tak snadno je můžete jen vy znovu otevřít. Zvenku dveře otevřete otočením klíčem v cylindrické vložce, zevnitř snadno a lehce klikou.
Radost ze zámku budete mít nejen vy, ale i vaše pojišťovna.

 

 

Lištové vícebodové zámky Winkhaus

více zde

Lištové zámky WINKHAUS

Samozamykací zámky

Samozamykací zámky jsou velmi často instalovány do vchodových dveří bytových domů, neboť odpadá starost o řádné zamykání dveří. Tyto zámky se zamykají při každém zavření dveří, což zvyšuje komfort pro obyvatele domu a také řeší otázku jejich bezpečnosti.

Mezi nejvíce prodávané samozamykací zámky na českém trhu patří elektromechanické zámky výrobců:
ASSA  ABLOY  –  BERA    ERBI systems s.r.o.

více o těchto produktech  ZDE

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,