Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Chránit majetek druhých mohou jen silní – Jakov A-Z


Zavoláme Vám


Visací zámky

V naší nabídce naleznete široký sortiment visacích zámků pro různé použití. Bezpečnostní visací zámky v kombinaci s kvalitním řetězem a bezpečnostní petlicí (vše u nás též k zakoupení) splňují ty nejvyšší požadavky zabezpečení.

Visací zámky lze u nás na prodejně nechat sjednotit na společný uzávěr (SU) společně s vložkou, či vrchním zámkem. Zámky máme v mnoha různých bezpečnostních třídách, tvarech a barevných provedeních.

Nepokažte si dovolenou!
Kódový zámek s technologií TSA (Transportation Security Administration). Zámek je opatřen znakem v podobě červeného diamantu, který upozorní, že zámek může být při bezpečnostní kontrole na letišti otevřen bez poškození zavazadla, či samotného zámku. K otevření se použije speciální „MASTER“ klíč, kterým jsou vybaveni úředníci na každém letišti. Tento systém vznikl v USA po útocích 11.září 2001 pro zvýšení bezpečnosti cestujících.
Použití: pro zamčení kufru, cestovní tašky, batohu, belly bagu, golfového bagu, laptop bagu, boxu na kameru a podobně.
Tyto kvalitní kódové zámky jsou vyrobeny ze zinkové slitiny a jsou u nás skladem.

Odolný visací zámek s chráněným profilem klíče

Rádi bychom vám nabídli celomosazný bezpečnostní visací zámek, odolný do venkovního prostředí od výrobce GU-BKS. Tento kvalitní visací zámek má chráněný bezpečnostní profil klíče s bezpečnostní kartou. Tento profil je vyráběn na zakázku přímo ve výrobním závodě v Německu pro naši firmu Jakov A-Z. Při jeho koupi má zákazník záruku, že kopie klíče nelze přidělat jinde, než na naší provozovně po předložení bezpečnostní karty. Zámek má tvrzené oko, odolné proti přestřižení a je dodáván se třemi klíči. Lze ho kombinovat s bezpečnostní vložkou BKS ve stejném bezpečnostním profilu do systému generálního klíče, nebo ho sjednocovat na společný uzávěr.

BURG 116 PC 50 Niro – Visací zámek na půlvložku

Umíme pro vás vyrobit visací zámek pro začlenění do vašeho systému generálního klíče (SGHk), sjednotit ho společně s vložkami na jeden klíč (SU), nebo pro samostatné použití.
Do těla tohoto zámku lze vložit jakoukoliv půlvložku s nastavitelným palcem dle vašich požadavků (BKS, EVVA, FAB…) a tím jej snadno začlenit  do vašeho systému generálního klíče, či sjednotit na stejný klíč.

• pevné mosazné tělo
• tvrzené oko, dvojitá západka
• tělo zámku je připraveno pro montáž půlvložky dle požadavků
• pro začlenění do stávajících i nových skupin klíčů
• vhodné pro téměř všechny profilové vložky s nastavitelným palcem
• servis poskytujeme přímo u nás na provozovně

Na obrázku visací zámek BURG 116 PC 50 Niro s půlvložkou EVVA

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy  –  SGHK –  servis FAB –  montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč
Obsah,