Obsah,


Zámečnictví Praha, výroba klíčů, autoklíče, zámky, kování, SGHK, bezpečnostní vložky

FAB FAB

Proč zámečnictví JAKOV?

JAKOV A-Z s.r.o. je zámečnictví s velkoobchodním a maloobchodním prodejem, které se stará o Vaše bezpečí již 25 let. Máme velké zkušenosti v oboru, rozumné ceny, kompletní sortiment pro zabezpečení Vašeho domova a to i s odborným poradenstvím, zámečnickým servisem a montážemi.


Zavoláme Vám


Vložka BKS janus

Nejnovější generace vložek ve 4. bezpečnostní třídě s patentovou ochranou do roku 2031. Klíč janus má nový dynamický design s vyvrtanými důlky, čímž je ještě více znásobena jeho bezpečnost. Vložka má prvotřídní ochranu proti odvrtání a vytržení ze zámku. Zároveň je nově do vložky integrovaná funkce ochrany klíčů proti 3D kopírování (tzv. plovoucí segment), což opět zvyšuje její bezpečnost.

Prvotřídní zamykací systém
S prvotřídním zamykacím systémem janus BKS se do vašeho domu stěhují bezpečnost, flexibilita a úspornost. Nová ochrana klíče s vyvrtanými důlky a nový mechanicky přesný blokovací mechanismus vložky janus nabízejí rozšířenou ochranu proti kopírování.

Přednosti

Konstrukce cylindrické vložky janus
Několik řad stavítek s různými úhly poloh a jejich variabilní systém, zajišťují rozmanité kombinace pro realizaci velkých uzamykacích systémů (SGHK). Konstrukce jádra vložky zabezpečuje systém janus před jakýmikoliv pokusy o napadení.

Doplňkové zámky které lze s vložkou sjednotit na jeden klíč
Zamykací systém janus nabízí ve svém rozsáhlém produktovém programu (viz foto) široké spektrum zámků pro každý případ použití.

Doplnění o elektroniku – cylindrická vložka SE janus
U cylindrické vložky SE janus se spojuje systém oboustranných klíčů janus s elektronickým zamykacím systémem SE do jednoho celku s dvojnásobným zabezpečením. Cylindrická vložka SE janus kombinuje mechanické otvírání klíčem s elektronickou identifikací, což vede k mechanickému uvolnění cylindrické vložky.

Všechny cylindrické vložky ve 4. bezpečnostní třídě zde

Zámečnictví JAKOV A-Z s.r.o., velkoobchod – maloobchod Praha 9, Freyova 12
Zámky – kování – klíče – autoklíče – čipové systémy – SGHK – servis FAB – montáže
nouzové otevírání dveří – Locksmith service – sjednocení zámků na jeden klíč

 
Obsah,